vrijdag 29 augustus 2014

Vrijdag 5 september 2014

Stan Helsing (Fantasy, 14:10-16:00, RTL 4)

The Watch (SF, 20:30-22:35, RTL 5)


Donderdag 4 september 2014

Super 8 (SF, 20:30-22:40, RTL 7)

Cloverfield (SF, 22:45-00:20, RTL 7)


Woensdag 3 september 2014

The Stepford Wives (SF, 00:50-02:15, BBC 1)


Dinsdag 2 september 2014

Sasquatch Hunters (Horror, 00:00-01:40, RTL 7)

Clash of the Titans (Fantasy, 20:30-22:30, Veronica)

Conan the Barbarian (Fantasy, 22:30-00:40, Veronica)


Maandag 1 september 2014

Under the Dome (s02e03): Force Majeure (Fantasy, 20:30-21:30, SBS 6)

Under the Dome (s02e04): Revelation (Fantasy, 21:30-22:30, SBS 6)

Warehouse 13 (s03e05): 3...2...1 (Fantasy, 00:00-00:55, RTL 7)

The Avengers (SF/Comic Book, 20:30-23:25, Veronica)



The Incredible Hulk (SF/Comic Book, 23:25-00:35, Veronica)

Terminator 2: Judgement Day (SF, 22:00-00:20, Fox)



Zondag 31 augustus 2014

Asterix Aux Jeux Olympiques (Fantasy, 20:00-22:30, RTL 7)

Asterix & Obelix: Missie Cleopatra (Fantasy, 22:30-00:40, RTL 7)

A Thousand Words (Fantasy, 20:30-22:15, Net 5)

Bruce Almighty (Fantasy, 22:15-00:25, Net 5)

Science Of Sleep (Fantasy, 01:00-02:40, BBC 2)


Zaterdag 30 augustus 2014

Source Code (SF, 20:00-21:45, RTL 7)

The Fly (Horror, 00:35-02:20, RTL 8)


Star Trek: The Next Generation (SF, 10:20-11:05, Canvas)

Star Trek: The Next Generation (SF, 18:22-19:05, Canvas)

 Doctor Who (s08/34-e02): Into the Dalek (SF, 20:30-21:15, BBC 1)


zaterdag 23 augustus 2014

Vrijdag 29 augustus 2014

Nanny McPhee (Fantasy, 14:00-16:00, RTL 4)

Shark Attack 2 (Horror, 00:00-01:45, RTL 7)

Les Revenants (s01e08): La Horde (Fantasy, 23:00-23:55, Canvas)


Donderdag 28 augustus 2014

Weird Science (SF, 13:10-15:00, RTL 4)

Sleepy Hollow (s01e12):The Indispensable Man (Horror, 20:30-21:25, RTL 5)

Sleepy Hollow (s01e13):Bad Blood (Horror, 21:25-22:20, RTL 5)

Prince of Persia: The Sands of Time (Fantasy, 20:30-22:45, SBS 6)

The Day the Earth Stood Still (SF, 20:30-22:35, RTL 7)

Shark Attack (Horror, 00:00-01:50, RTL 7)


Woensdag 27 augustus 2014

Iron Sky (SF, 20:30-22:30, RTL 7)

Dylan Dog: Dead of Night (Fantasy, 22:30-00:35, RTL 7)

The Butterfly Effect (SF, 20:30-22:50, Net 5)


Dinsdag 26 augustus 2014

Niets te melden.

Maandag 25 augustus 2014

Under the Dome (s02e01): Heads Will Role (Fantasy, 20:30-21:30, SBS 6)

Under the Dome (s02e02): Infestation (Fantasy, 21:30-22:30, SBS 6)

Warehouse 13 (s03e04): Queen for a Day (Fantasy, 00:00-00:55, RTL 7)

Nanny McPhee (Fantasy, 20:30-22:30, RTL 8)

The Sorcerer's Apprentice (Fantasy, 14:30-16:15, BBC 1)




vrijdag 15 augustus 2014

Vrijdag 22 augustus 2014

Les Revenants (s01e07): Adèle (Fantasy, 22:35-23:25, Canvas)


Donderdag 21 augustus 2014

Sleepy Hollow (s01e10): The Golem (Horror, 20:30-21:25, RTL 5)

Sleepy Hollow (s01e11): The Vessel (Horror, 21:25-22:20, RTL 5)

The Lord of The Rings: The Return of the King (Fantasy, 20:30-00:35, RTL 7)



Paycheck (SF, 00:35-02:30, BBC 1)


Woensdag 20 augustus 2014

The Lord of the Rings: The Two Towers (Fantasy, 20:30-00:10, RTL 7)



Deep Blue Sea (Horror, 20:30-22:35, Net 5)


Dinsdag 19 augustus 2014

Niets te melden.

Maandag 18 augustus 2014

Warehouse 13 (s03e03): Love Sick (Fantasy, 00:00-00:55, RTL 7)


Zondag 17 augustus 2014

The Prestige (Fantasy, 23:00-01:05, BBC 2)


Zaterdag 16 augustus 2014

The Lorax (Fantasy, 20:00-21:40, SBS 6)

Star Trek: The Next Generation (SF, 10:20-11:05, Canvas)

Star Trek: The Next Generation (SF, 18:20-19:05, Canvas)

Shaun of the Dead (Horror, 22:00-23:40, Fox)

zaterdag 9 augustus 2014

Vrijdag 15 augustus 2014

Transformers: Dark of the Moon (SF, 20:30-23:35, RTL 5)

Battle Los Angeles (SF, 23:35-01:50, RTL 5)

Les Revenants (s01e06): Lucy (Fantasy, 22:05-23:00, Canvas)


Donderdag 14 augustus 2014

Sleepy Hollow (s01e07): The Midnight Ride (Horror, 20:30-21:25, RTL 5)

Sleepy Hollow (s01e08): Necromancer (Horror, 21:25-22:20, RTL 5)

Sleepy Hollow (s01e09): Sanctuary (Horror, 22:20-23:15, RTL 5)

Terminator 3: Rise of the Machines (SF, 20:30-22:35, RTL 7)



Predator (SF, 22:35-00:45, RTL 7)



Copperhead (Horror, 00:45-02:20, RTL 7)

I Am Legend (SF, 20:35-22:30, Veronica)



Woensdag 13 augustus 2014

End Of Days (Horror, 23:30-01:50, RTL 7)


Dinsdag 12 augustus 2014

The Devil's Tomb (Horror, 00:30-02:15, RTL 7)


Maandag 11 augustus 2014

Warehouse 13 (s03e02): Trials (Fantasy, 00:10-01:00, RTL 7)

Shaun of the Dead (Horror, 22:00-23:40, Fox)


Zondag 10 augustus 2014

Bates Motel (s02e10): The Immutable Truth (Horror, 22:55-23:40, Ned. 3)

The Uninvited (Horror, 00:00-01:45, SBS 6)

Gothika (Horror, 23:10-01:10, Net 5)


Zaterdag 9 augustus 2014

Moon (SF, 00:05-01:40, Ned 3)

Star Trek: The Next Generation (SF, 10:20-11:05, Canvas)

Star Trek: The Next Generation (SF, 18:20-19:05, Canvas)

zaterdag 2 augustus 2014

Vrijdag 8 augustus 2014

Final Destination 2 (Horror, 01:10-02:40, SBS 6)

Les Revenants (s01e05): Serge et Toni (Fantasy, 22:35-23:30, Canvas)


Donderdag 7 augustus 2014

Sleepy Hollow (s01e04): The Lesser Key of Solomon (Horror, 20:30-21:25, RTL 5)

Sleepy Hollow (s01e05): John Doe (Horror, 21:25-22:20, RTL 5)

Sleepy Hollow (s01e06): The Sin Eater (Horror, 22:20-23:15, RTL 5)

Eraser (SF, 20:30-22:45, Veronica)

Da Vinci's Demons (s02e08): The Fall From Heaven (Fantasy, 23:25-00:25, Fox)

Da Vinci's Demons (s02e09): The Enemies of Man (Fantasy, 00:25-01:25, Fox)

Woensdag 6 augustus 2014

Cloud Atlas (SF, 22:45-01:25, ARD)

Back to the Future III (SF, 16:30-18:30, Fox).

Da Vinci's Demons (s02e07): The Vault of Heaven (Fantasy, 23:30-00:30, Fox)

Da Vinci's Demons (s02e08): The Fall From Heaven (Fantasy,00:30-01:30, Fox)

Dinsdag 5 augustus 2014

Vanilla Sky (SF, 20:30-23:10, RTL 8)

Back to the Future II  (SF, 16:35-18:30, Fox)

Da Vinci's Demons (s02e06): The Rope of the Dead (Fantasy, 00:35-01:35, Fox)

Da Vinci's Demons (s02e07): The Vault of Heaven (Fantasy, 01:35-02:30, Fox)

Maandag 4 augustus 2014

Warehouse 13 (s03e01): The New Guy (Fantasy, 00:45-01:40, RTL 7)

Shrek (Fantasy, 20:30-22:15, RTL 8)

Let Me In (Horror, 22:15-00:00, ZDF)

Back to the Future (SF, 16:30-18:30, Fox)


Zondag 3 augustus 2014

Bates Motel (s02e09): The Box (Horror, 22:5-23:40, Ned 3)

The Book of Eli (Fantasy, 22:40-00:50, RTL 7)