vrijdag 31 december 2021

Zaterdag 1 januari 2022

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e12):  The Sign (2013, SF, 00:40-01:25, Veronica)

Strange Magic (2015, Fantasy, 08:55-10:25, BBC Two)

Doctor Who (s13e07): Eve of the Daleks (2005, SF, 20:00-21:00, BBC One)

Das Märchen vom goldenen Taler (2020, Fantasy, 12:00-13:00, ARD)

The Mummy (2017, Horror, 23:25-01:00, ZDF)

American Horror Story (s10e09): Blue Moon (2011, Horror, 22:50-23:45, Fox)

The Emoji Movie (2017, Fantasy, 19:58-21:50, Comedy Central)

donderdag 30 december 2021

Vrijdag 31 december 2021

Happy Feet Two (2011, Fantasy, 12:55-14:55, SBS 6)

The Mask (1994, Fantasy, 01:40:00-03:10, Net 5)

Charmed  (s05e08):  A Witch in Time (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e17): Delusion of Grandview  (2005, Fantasy, 17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e18): Leap of Faith (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s05e09):  Sam Am I  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Mune: Guardian of the Moon (2014, Fantasy, 20:30-22:15, SBS 9)

Rock Dog (2016, Fantasy, 22:15-23:55, SBS 9)

Space Jam (1996, SF, 23:55-01:25, SBS 9)

Captain Underpants: The First Epic Movie (2017, 10:10-11:30, BBC One)

Dragons: Gift of the Night Fury (2011, Fantasy, 11:30-11:55, BBC One)

The Secret Life of Pets (2019, 11:55-13:15, BBC One)

Coco (2017, 15:40-17:15, BBC Two)

Superman and Lois (s01e05): The Best of  Smallville (2019, SF, 18:15-19:00, BBC One)

Stella und der Stern des Orients (2008, SF, 08:25-09:45, ZDF)

Pipi Langkous (1969, Fantasy, 09:45-11:20, ZDF)

Rumpelstilzchen (2007, Fantasy, 11:20-12:45, ZDF)

woensdag 29 december 2021

Donderdag 30 december 2021

Vampire Academy (2014, Fantasy, 00:00-02:20, RTL 7)

The Rooftop Christmas Tree (2016, Fantasy, 22:15-23:58, RTL 8)

Happy Feet (2006, Fantasy, 12:50-14:55, SBS 6)

Charlie and the Chocolate Factory (2005, Fantasy, 16:05-18:25, Net 5)

Groundhog Day (1993, Fantasy, 20:30-22:35, Net 5)

Gremlins (1984, Fantasy, 22:35-00:45, Net 5)

Men In Black (1997, SF, 20:30-22:20, Veronica)

Men In Black II (2002, 22:20-00:00, Veronica)

Men In Black 3 (2012, SF, 00:00-01:50, Veronica)

Charmed  (s05e07):  Sympathy for the Demon (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e16): Ghost Busted  (2005, Fantasy, 17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e17): Delusion of Grandview (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s05e08):  A Witch in Time  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Jungle Book (2016, Fantasy, 16:35-18:15, BBC One)

Chucky (s01e07): Twice the Grieving, Double the Loss   (2021, Horror, 22:00-22:55, Fox)

dinsdag 28 december 2021

Woensdag 29 december 2021

Shrek Forever After (2010, Fantasy, 13:05-14:50, RTL 4)

Midsommar (2019, Horror, 00:00-03:10, RTL 7)

Mistletoe Over Manhattan (2011, Fantasy, 22:15-00:05, RTL 8)

Space Jam (1996, SF, 14:15-15:55, Net 5)

The Mask (1994, Fantasy, 15:55:00-17:55, Net 5)

Charmed  (s05e06): The Eyes Have It (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e15): Greek Tragedy (2005, Fantasy, 17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e16): Ghost Busted (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s05e07):  Sympathy for the Demon  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Monsters University (2013, Fantasy, 10:05-11:40, BBC One)

Big Hero 6 (2014, SF,  11:40-13:15, BBC One)

Kung Fu Panda Holiday  (2010, Fantasy, 16:10-16:30, BBC One)

Superman and Lois (s01e04): Haywire  (2019, SF, 02:25-03:05, BBC One)

The Handmaid's Tale (s04e07): Home  (2017, SF, 22:00-22:50, Canvas)

The Handmaid's Tale (s04e08): Testimony (2017, SF, 22:50-23:45, Canvas)

American Horror Story (s10e09): Blue Moon (2011, Horror, 00:10-01:05, Fox)

maandag 27 december 2021

Dinsdag 28 december 2021

Shrek 2 (2004, Fantasy, 13:05-14:50, RTL 4)

E.T: The Extra Terrestrial (1982, SF, 16:05-18:20, Net 5)

Charmed  (s05e05): Witches in Tights (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e14): Slow Burn (2005, Fantasy, 17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e15): Greek Tragedy (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s05e06): The Eyes Have It  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Planes (2013, Fantasy, 10:15-11:40, BBC One)

Cars 3 (2017, Fantasy, 11:40-13:15, BBC One)

Superworm (2021, Fantasy, 14:25-14:55, BBC One)

Wallace and Gromit and the Curse of the Were-Rabbit (2005, Fantasy, 14:55-16:10, BBC One)

Night of the Living Carrots (2011, Fantasy, 16:10-16:25, BBC One)

The BFG (2016, Fantasy, 16:25-18:15, BBC One)

zondag 26 december 2021

Maandag 27 december 2021

Shrek (2001, Fantasy, 12:48-14:51, RTL 4)

Willy Wonka  & the Chocolate Factory (1971, Fantasy, 14:50-16:55. Net 5)

Peter Rabbit (2018, Fantasy, 16:55-18:35, Net 5)

Ella Enchanted (2004, Fantasy, 18:35-20:30, Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e10): Leap  (2013, SF, 01:10-01:55, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e11):  From the Ashes (2013, SF, 01:55-02:35, Veronica)

Charmed  (s05e04): Siren Song (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e13): Body of Water (2005, Fantasy, 17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e14): Slow Burn (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s05e05): Witches in Tights (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e21): Treason + Heartbreak + Gum (2016, SF, 20:30-21:25, SBS 9) 

MacGyver (s03e22):  Mason + Cable + Choices (2016, SF, 21:25-22:20, SBS 9)

Supernatural (s15e06): Golden Time  (2005, Horror, 23:10-00:05, SBS 9)

Supernatural (s15e07):  Last Call  (2005, Horror, 00:05-01:05, SBS 9)

Monsters vs. Aliens (2009, SF, 10:20-11:45, BBC One)

Blade Runner 2049 (2017, SF, 22:00-00:30, BBC Two)

Highlander (1986, Fantasy, 00:30-02:25, BBC Two)

American Horror Story (s10e09): Blue Moon (2011, Horror, 23:10-00:05, Fox)

Chucky (s01e06): Cape Queer   (2021, Horror, 00:05-01:05, Fox)

zaterdag 25 december 2021

Zondag 26 december 2021

Shrek (2001, Fantasy, 13:13-14:47, RTL 7)

Shrek 2 (2004, Fantasy, 14:47-16:26, RTL 7)

Shrek Forever After (2010, Fantasy, 16:26-18:18, RTL 7)

Puss in Boots (2011, Fantasy, 18:18-20:00, RTL 7)

The Hobbit 3: The Battle of the Five Armies (2014, Fantasy, 20:00-22:43, RTL 7)

The Librarian: Quest for the Spear (2004, Fantasy, 22:43-00:47, RTL 7)

Get Santa (2014, Fantasy, 13:50-15:55, Net 5)

Fred Claus (2007, Fantasy, 15:55-18:05, Net 5)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012, Fantasy, 23:15-01:15, SBS 9)

Mary Poppins Returns (2018, Fantasy, 07:45-09:45, BBC Two)

Trolls (2016, Fantasy, 12:30-13:55, BBC One)

Beauty and the Beast (2017, Fantasy, 15:20-17:20, BBC One)

Die Drie Königs Kinder (2019, Fantasy, 12:00-13:00, ARD)

Hänsel und Gretel (2012, Fantasy, 13:00-14:00, ARD)

Das Märchen von den 12 monaten (2019, Fantasy, 14:00-14:55, ARD)

Schneewittchen und der Zauber der Zwerge (2019, Fantasy, 10:35-12:05, ZDF)

Chucky (s01e06): Cape Queer   (2021, Horror, 01:10-02:05, Fox)

Star Trek: Discovery (s02e04): An Obol for Charon (2017, SF, 19:54-21:06, Spike)

Star Trek III: The Search for Spock (1984, SF, 21:06-23:02, Spike)

The Orville (s01e02): Command Performance (2017, SF, 23:02-23:59, Spike)

vrijdag 24 december 2021

Zaterdag 25 december 2021

The Hobbit 2: The Desolation of Smaug  (2013, Fantasy, 20:00-23:08, RTL 7)

The Christmas Switch (2014, Fantasy, 06:03-07:25, RTL 8)

Cancel Christmas (2010, Fantasy, 07:25-08:51, RTL 8)

Defending Santa (2013, Fantasy, 10:14-11:52, RTL 8)

Magical Christmas Ornaments (2017, Fantasy, 18:10-20:00, RTL 8)

A Christmas Wish (2007, Fantasy, 01:13-02:37, RTL 8)

The Case for Christmas (2011, Fantasy, 05:17-06:43, RTL 8)

The Family Man (2000, Fantasy, 14:10-16:45,  Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e08): Collision Course (Part 1)  (2013, SF, 01:45-02:25, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e09):  Collision Course (Part 2) (2013, SF, 02:25-03:05, Veronica)

MacGyver (s03e20): No-Go + High-Voltage + Rescue  (2016, SF, 00:05-00:55, SBS 9)

Tinker Bell and the Legend of the NeverBeast (2014, Fantasy, 08:10-09:20, BBC Two)

Zog (2018, Fantasy, 10:05-10:35, BBC One)

Zog and the Flying Doctors (2020, Fantasy,  10:35-11:00, BBC One)

Stick Man (2017l, Fantasy, 12:00-12:25, BBC One)

Superworm (2021, Fantasy, 15:30-16:00, BBC One)

Mary Poppins Returns (2018, Fantasy, 16:10-18:10, BBC One)

The Watch (s01e07): Nowhere in the Multiverse (2020, Fantasy, 23:15-00:15, BBC First)

The Watch (s01e08): Better to Light a   Candle  (2020, Fantasy, 00:15-01:15, BBC First)

Beauty and the Beast: A Pantomime for Comic Relief (2021, Fantasy, 01:55-02:55, BBC Two)

What We Do in The Shadows (s03e08): The Wellness Centre (2016, Fantasy, 04:05-04:30, BBC Two)

What We Do in The Shadows (s03e09): A Farewell (2016, Fantasy, 04:30-04:55, BBC Two)

What We Do in The Shadows (s03e10): The Portrait (2016, Fantasy, 04:55-05:25, BBC Two)

Die Geschichte von der Gänseprinzessin und ihrem treuen Pferd Falada (1988, Fantasy, 07:45-09:05, ARD)

Drei Nüsse für Aschenbrödel (1973, Fantasy, 09:55-11:15, ARD)

Das tapfere Schneiderlein (2008, 11:15-12:15, ARD)

Schneewittchen (2009, Fantasy, 12:15-13:15, ARD)

Der Starke Hans (2020, Fantasy, 13:15-14:15, ARD)

Der Geist im Glas (2021, Fantasy, 14:15-15:15, ARD)

Die Kleine Hexe (2017, Fantasy, 09:05-10:40, ZDF)

Die Känguru-Chroniken (20:20, Fantasy, 17:30-19:00, ZDF)

American Horror Story (s10e08): Inside (2011, Horror, 22:55-23:55, Fox)


donderdag 23 december 2021

Vrijdag 24 december 2021

The Hobbit: An Unexpected Journey  (2012,Fantasy, 20:29-00:00, RTL 7)

Family for Christmas (2015, Fantasy, 20:28-22:12, RTL 8)

A Dream of Christmas (2016, Fantasy, 22:12-00:06, RTL 8)

All I Want for Christmas (2013, Fantasy, 00:06-01:55, RTL 8)

Cats (2019, Fantasy, 20:30-22:40, Net 5)

Into the Woods (Fantasy, 2014, 22:40-01:15, Net 5)

Charmed   (s05e03): Happy Ever After (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e12): This Joint's Haunted (2005, Fantasy, 17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e13): Body of Water (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s05e04): Siren Song (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Supernatural (s14e17): Game Night (2005, Horror, 00:40-01:25, SBS 9)

The Gruffalo (2009, Fantasy, 11:50-12:15, BBC One)

The Gruffalo's Child (2011, 12:15-12:40, BBC One)

Brave (2012, Fantasy, 12:40-14:05, BBC One)

Frozen (2013, Fantasy, 14:30-16:00, BBC One)

Abominable (2019, Fantasy, 16:00-17:30, BBC One)

Dolittle (2020, Fantasy, 17:30-19:00, BBC One)

The Watch (s01e07): Nowhere in the Multiverse (2020, Fantasy, 20:30-21:30, BBC First)

The Watch (s01e08): Better to Light a   Candle  (2020, Fantasy, 21:30-22:25, BBC First)

The Mezzotint (2021, Fantasy, 23:30-00:00, BBC Two)

The Watch (s01e07): Nowhere in the Multiverse (2020, Fantasy, 00:25-01:00, BBC First)

The Watch (s01e08): Better to Light a   Candle  (2020, Fantasy, 01:00-02:00, BBC First)

Der Wunschzettel (2018, Fantasy, 14:35-16:05, ARD)

Der Wunschzettel (2018, Fantasy, 00:05-01:38, ARD)

woensdag 22 december 2021

Donderdag 23 december 2021

The Family Man (2000, Fantasy, 22:35-01:10,  Net 5)

The Matrix (1999, SF, 20:00-22:45, Veronica)

The Matrix Reloaded (2003,SF, 20:45-01:20, Veronica)

The Matrix Revolutions (2003, SF, 01:20-04:00, Veronica)

Charmed  (s05e02): A Witch's Tail: Part 2 (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e11): Life on the Line (2005, Fantasy, 17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e12): This Joint's Haunted (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s05e03): Happy Ever After (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Cinderella (2015, Fantasy,  16:15-17:50, BBC One)

Wallace & Gromit: A Grand Day Out (1989, Fantasy, 17:50-18:15, BBC One)

Superman and Lois (s01e04): Haywire  (2019, SF, 18:15-19:00, BBC One)

Ghosts (s0307): He Came! (2019, Fantasy, 21:30-22:00, BBC One)

The Handmaid's Tale (s04e05): Chicago  (2017, SF, 22:20-23:05, Canvas)

The Handmaid's Tale (s04e06): Vows  (2017, SF, 23:05-23:50, Canvas)

Chucky (s01e06): Cape Queer   (2021, Horror, 22:00-22:55, Fox)

A Thousand Words (2012, Fantasy, 20:32-22:18, Spike)

dinsdag 21 december 2021

Woensdag 22 december 2021

Charmed (s05e01): A Witch's Tail: Part 1 (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e10): Ball & Chain (2005, Fantasy, 17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e11): Life on the Line (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s05e02): A Witch's Tail: Part 2 (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Merry Madagascar (2009, Fantasy, 15:45-16:05, BBC One)

Pete's Dragon (1977, Fantasy, 16:05-17:40, BBC One)

Wallace & Gromit: A Close Shave (1995, Fantasy, 17:40-18:15, BBC One)

Superman and Lois (s01e03): The Perks of Not Being a Wallflower (2019, SF, 02:30-03:10, BBC One)

American Horror Story (s10e08): Inside (2011, Horror, 00:10-01:05, Fox)


maandag 20 december 2021

Dinsdag 21 december 2021

Charmed (s04e22): Witch Way Now? (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e09): Pieces of You (2005, Fantasy, 17:45-18:40, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e10): Ball & Chain (2005, Fantasy, 18:40-19:30 SBS 9)

Charmed  (s05e01): A Witch's Tail: Part 1 (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e19):  Friends + Enemies + Border (2016, SF, 23:30-00:25, SBS 9) 

Wallace & Gromit: The Wrong Trousers (1993, Fantasy, 17:45-18:15, BBC One)

zondag 19 december 2021

Maandag 20 december 2021

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e06): Inescapable  (2013, SF, 01:00-01:45, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e07):  Toldja (2013, SF, 01:45-02:25, Veronica)

Charmed  (s04e21): Womb Raider (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e08): Heart & Soul (2005, Fantasy, 17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e09): Pieces of You (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s04e22): Witch Way Now?  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e19):  Friends + Enemies + Border (2016, SF, 20:30-21:25, SBS 9) 

MacGyver (s03e20): No-Go + High-Voltage + Rescue  (2016, SF, 21:25-22:20, SBS 9)

Supernatural (s15e04): Atomic Monsters  (2005, Horror, 23:10-00:05, SBS 9)

Supernatural (s15e05): Proverbs 17:3  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

Wallace & Gromt: A Matter of Loaf and Death (2008, Fantasy, 17:40-18:15, BBC One)

The Pale Horse (s01e03)  Episode 3 (2020, Fantasy, 20:00-21:00, BBC First)

Cinderella; A Comic Relief Pantomime for Christmas (2021, Fantasy, 23:50-00:50, BBC Two)

American Horror Story (s10e08): Inside (2011, Horror, 23:05-00:00, Fox)

zaterdag 18 december 2021

Zondag 19 december 2021

Charlie and the Chocolate Factory (2005, Fantasy, 20:30-22:40, Net 5)

Dark Shadows (2012, Fantasy, 22:40-00:55, Net 5)

Knowing (2009, SF, 22:90-00:30, Veronica)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011, Fantasy, 23:20-01:25, SBS 9)

How to Train Your Dragon: The Hidden World (2019, Fantasy, 14:50-16:25, BBC One)

Beauty and the Beast: A Pantomime for Comic Relief (2021, Fantasy, 22:00-23:00, BBC Two)

Spider-Man: Far From Home (2019, SF, 01:15-03:15, BBC One)

Inside No. 9 (s03e01): The Devil of Christmas (2014, Fantasy, 00:15-00:45, BBC Two)

Star Trek: Discovery (s02e03): Point of Light  (2017, SF, 19:59-21:06, Spike)

Star Trek (2009, SF, 21:06-23:28, Spike)

The Orville (s01e01): Old Wounds (2017, SF, 23:28-00:27, Spike)


vrijdag 17 december 2021

Zaterdag 18 december 2021

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e04): Code Yellow  (2013, SF, 01:00-01:35, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e05):  The Other Thing (2013, SF, 01:45-02:25, Veronica)

MacGyver (s03e17):  Seeds + permafrost + Feather (2016, SF, 00:05-01:00, SBS 9) 

Maleficent (2014, Fantasy, 15:30-17:00, BBC One)

Superman and Lois (s01e03): The Perks of Not Being a Wallflower (2019, SF, 18:30-19:10, BBC One)

The Lost Boys (1987, Horror, 01:15-02:50, BBC One)

American Horror Story (s10e07): Take Me to Your Leader (2011, Horror, 22:55-23:50, Fox)

donderdag 16 december 2021

Vrijdag 17 december 2021

Charmed  (s04e20): Long Live the Queen (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e07): Threshold (2005, Fantasy, 17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e08): Heart & Soul (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s04e21): Womb Raider  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Despicable Me 3 (2017, Fantasy, 20:30-22:15, SBS 9)

The Animal (2001, SF, 22:15-23:55, SBS 9)

Supernatural (s14e16): Don't Go in the Woods (2005, Horror, 23:55-00:45, SBS 9)

Spider-Man: Far From Home (2019, SF, 20:30-22:30, BBC One)

Bewitched (2005, Fantasy, 22:49-00:54,  Comedy Central)

Gemini Man (2019, SF, 20:32-22:36, Spike)


woensdag 15 december 2021

Donderdag 16 december 2021

Logan (2017, SF, 20:40-23:15, Veronica)

Bushwick (2017, SF, 23:15-01:05, Veronica)

Gotham (s05e05):  Legend of the Dark Knight: Pena Dura (2014, SF, 01:05-01:50, Veronica)

Gotham (s05e06):  Legend of the Dark Knight: 13 Stitches  (2014, SF, 01:50-02:30, Veronica)

Charmed  (s04e19): We're Off to See the Wizard (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e06): Imaginary Friends and Enemies (2005, Fantasy, 17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e07): Threshold (2005, Fantasy, 18:35-19:35 SBS 9)

Charmed  (s04e20): Long Live the Queen (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Superman and Lois (s01e02): Heritage (2019, SF, 01:50-02:35, BBC One)

dinsdag 14 december 2021

Woensdag 15 december 2021

Charmed   (s04e18): Bite Me (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e05): Bloodline (2005, Fantasy, 17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e06): Imaginary Friends and Enemies (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s04e19): We're Off to See the Wizard  (1998, Fantasy,  19:35-20:35, SBS 9)

The Handmaid's Tale (s04e03): The  Crossing  (2017, SF, 22:20-23:25, Canvas)

The Handmaid's Tale (s04e04): Milk  (2017, SF, 23:25-00:10, Canvas)

American Horror Story (s10e07): Take Me to Your Leader (2011, Horror, 01:05-01:55, Fox)

maandag 13 december 2021

Dinsdag 14 december 2021

Charmed   (s04e17): Saving Private Leo (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e04): Save Our Souls (2005, Fantasy, 17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e05): Bloodline (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s04e18): Bite Me  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e16): Lidar + Rogues + Duty  (2016, SF, 00:55-01:35, SBS 9)

Spider-Man: Homecoming (2017, SF, 23:35-01:40,  BBC One)

zondag 12 december 2021

Maandag 13 december 2021

Nanny McPhee (2005, Fantasy, 20:30-22:35, Net 5)

The Witches (1990, Fantasy, 22:35-00:20, Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e02): Window of Opportunity  (2013, SF, 00:45-01:25, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e03):  Fear and loathing on the planet of Kitson (2013, SF, 01:25-02:10, Veronica)

Charmed   (s04e16): The Fifth Halliwell (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e03): Ghost in the Machine (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e04): Save Our Souls (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s04e17): Saving Private Leo  (1998, Fantasy,  19:35-20:35, SBS 9)

MacGyver (s03e16): Lidar + Rogues + Duty  (2016, SF, 20:35-21:30, SBS 9)

MacGyver (s03e17):  Seeds + permafrost + Feather (2016, SF, 21:30-22:25, SBS 9) 

MacGyver (s03e18): Murdoc + Helman + Hit  (2016, SF, 22:25-23:10, SBS 9)

Supernatural (s15e03): The Rupture  (2005, Horror, 00:10-01:00, SBS 9)

The Pale Horse (s01e02)  Episode 2 (2020, Fantasy, 20:00-21:00, BBC First)

American Horror Story (s10e07): Take Me to Your Leader (2011, Horror, 23:10-00:05, Fox)

Chucky (s01e05): Little Little Lies   (2021, Horror, 00:05-01:00, Fox)


zaterdag 11 december 2021

Zondag 12 december 2021

The Day After Tomorrow (2004, SF, 20:00-22:20, Veronica)

Chucky (s01e05): Little Little Lies  (2021, Horror, 01:30-02:20, Fox)

Star Trek II: The Wrath of Khan (1982, SF, 18:17-20:30, Spike)

The Orville (s02e14): The Road Not Taken (2017, SF, 20:30-21:30, Spike)

Star Trek: Discovery (s02e01): Brother  (2017, SF, 21:30-22:50, Spike)

Star Trek: Discovery (s02e02): New Eden  (2017, SF, 22:50-23:45, Spike)

vrijdag 10 december 2021

Zaterdag 11 december 2021

Eraser (1996, SF, 20:00-22:15, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e13): New Life  (2013, SF, 00:45-01:25, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e01):  Missing Pieces (2013, SF, 01:25-02:10, Veronica)

A Christmas Carol (2018, Fantasy, 09:45-11:00, BBC Two)

Superman and Lois (s01e02): Heritage (2019, SF, 18:35-19:20, BBC One)

Kick-Ass 2 (2013, SF, 01:20-02:55, BBC One)

American Horror Story (s10e06): Winter Kills (2011, Horror, 22:55-23:50, Fox)

Watchmen (2009, SF, 20:44-23:59, Spike)


donderdag 9 december 2021

Vrijdag 10 december 2021

The Green Mile (1999, Fantasy, 20:30-00:25, Net 5)

Charmed   (s04e15: Marry-Go-Round (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e02): Big Chills (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e03): Ghost in the Machine (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s04e16): The Fifth Halliwell  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Supernatural (s14e15): Peace of Mind  (2005, Horror, 00:00-00:55, SBS 9)

Doctor Who (s13e06): Flux: Chapter Six: The Vanquishers  (2005, SF, 02:35-03:35, BBC Two)


woensdag 8 december 2021

Donderdag 9 december 2021

Gotham (s05e03):  Legend of the Dark Knight: Penguin, Our Hero (2014, SF, 00:25-01:15, Veronica)

Gotham (s05e04):  Legend of the Dark Knight: Ruin  (2014, SF, 01:15-02:00, Veronica)

Charmed   (s04e14): The Three Faces of Phoebe (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e01): Firestarter (2005, Fantasy,  17:45-18:40, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e02): Big Chills (2005, Fantasy, 18:40-19:30 SBS 9)

Charmed  (s04e15: Marry-Go-Round  (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

Superman and Lois (s01e01): Pilot (2019, SF, 01:40-02:40, BBC One)

Chucky (s01e05): Little Little Lies  (2021, Horror, 22:00-22:50, Fox)

Teenage Ninja Mutant Turtles (2014, SF, 20:30-22:10, Spike)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016, Fantasy, 22:10-00:30, Spike)

dinsdag 7 december 2021

Woensdag 8 december 2021

Charmed   (s04e12): Lost and Bound (1998, Fantasy,  16:45-17:40, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e18): Pater Familias  (2005, Fantasy,  17:40-18:40, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e01): Firestarter (2005, Fantasy, 18:40-19:30 SBS 9)

Charmed  (s04e14): The Three Faces of Phoebe  (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

The Handmaid's Tale (s04e01): Pigs  (2017, SF, 22:10-23:05, Canvas)

The Handmaid's Tale (s04e02): Nightshade  (2017, SF, 23:05-23:55, Canvas)

American Horror Story (s10e06): Winter Kills (2011, Horror, 00:17-01:07, Fox)

maandag 6 december 2021

Dinsdag 7 december 2021

The Christmas Club (2019, Fantasy, 20:25-22:10. RTL 8)

Charmed   (s04e11): Trial By Magic (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e17): Stranglehold  (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e18): Pater Familias (2005, Fantasy, 18:45-19:35 SBS 9)

Charmed  (s04e12): Lost and Bound  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e13): Wilderness + Training + Survival  (2016, SF, 00:40-01:25, SBS 9)


zondag 5 december 2021

Maandag 6 december 2021

Replicas (2018, SF, 20:30-22:35, RTL 7)

Revolt (2017, SF, 22:35-00:20, RTL 7)

The BFG (2016, Fantasy, 22:00-00:15, Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e11): From the Ashes  (2013, SF, 00:45-01:25, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e12):  The Sign (2013, SF, 01:25-02:10, Veronica)

Charmed   (s04e10): A Paige From the Past (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e16): Deadbeat Dads  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e17): Stranglehold (2005, Fantasy, 18:35-19:30 SBS 9)

Charmed  (s04e11): Trial By Magic  (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e13): Wilderness + Training + Survival  (2016, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

MacGyver (s03e14):  Father + Bride + Betrayal (2016, SF, 21:25-22:25, SBS 9) 

MacGyver (s03e15): K9 + Smugglers + New Recruit  (2016, SF, 22:25-23:10, SBS 9)

Supernatural (s15e02): Raising Hell  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Pale Horse (s01e01)  Episode 1 (2020, Fantasy, 20:00-21:00, BBC First)

American Horror Story (s10e06): Winter Kills (2011, Horror, 23:12-00:02, Fox)

Chucky (s01e04): Just Let Go  (2021, Horror, 00:02-00:55, Fox)


zaterdag 4 december 2021

Zondag 5 december 2021

2012 (2009, SF, 20:00-23:10, Veronica)

War For the Planet Of the Apes (2017, SF, 23:10-01:50, Veronica)

Get Out (2017, Horror,  23:15-01:10, SBS 9)

Doctor Who (s13e06): Flux: Chapter Six: The Vanquishers  (2005, SF, 19:20-20:20, BBC One)

Chucky (s01e04): Just Let Go  (2021, Horror, 01:40-02:30, Fox)

Star Trek: The Motion Picture (1979, SF, 18:06-20:34, Spike)

The Orville (s02e13): Tomorrow, and Tomorrow, and Tomorrow  (2017, SF, 20:34-21:41, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e14): The War Without, the War Within (2017, SF, 21:41-22:34, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e15): Will You Take My Hand?  (2017, SF, 22:34-23:29, Spike)


vrijdag 3 december 2021

Zaterdag 4 december 2021

Magical Christmas Shoes (2019, Fantasy, 21:55-23:38, RTL 8)

Superman and Lois (s01e01): Pilot (2019, SF, 18:40-19:40, BBC One)

American Horror Story (s10e05): Gaslight (2011, Horror, 22:52-00:06, Fox)


donderdag 2 december 2021

Vrijdag 3 december 2021

Charmed  (s04e09): Muse To My Ears (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e15): Horror Show  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e16): Deadbeat Dads (2005, Fantasy, 18:35-19:30 SBS 9)

Charmed  (s04e10): A Paige From the Past  (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

Supernatural (s14e14): Ouroboros (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

Doctor Who (s13e05): Flux: Chapter Five: Survivors of the Flux  (2005, SF, 03:25-04:15, BBC Two)


woensdag 1 december 2021

Donderdag 2 december 2021

R.I.P.D. (2013, Fantasy, 20:30-22:20, Veronica)

Hancock (2008, Fantasy, 22:20-00:05, Veronica)

Gotham (s05e01):  Legend of the Dark Knight: Year Zero  (2014, SF, 00:25-01:15, Veronica)

Gotham (s05e02):  Legend of the Dark Knight: Trespassers  (2014, SF, 01:15-02:00, Veronica)

Charmed  (s04e08): Black as Cole (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e14): The Grave Sitter (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e15): Horror Show (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s04e09): Muse To My Ears  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Chucky (s01e04): Just Let Go  (2021, Horror, 22:00-23:00, Fox)


dinsdag 30 november 2021

Woensdag 1 december 2021

Charmed  (s04e07): Brain Drain (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e13): Home But Not Alone (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e14): The Grave Sitter (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s04e08): Black as Cole  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

American Horror Story (s10e05): Gaslight (2011, Horror, 00:55-02:08, Fox)

maandag 29 november 2021

Dinsdag 30 november 2021

Charmed   (s04e06): A Knight to Remember (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e12): First Do No Harm (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e13): Home But Not Alone (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s04e07): Brain Drain  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

zondag 28 november 2021

Maandag 29 november 2021

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald (2018, Fantasy, 20:30-23:10, Net 5)

DragonHeart (1996, Fantasy, 23:10-01:10, Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e09): Collision Course (Part 2)  (2013, SF, 23:45-00:40, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e10):  Leap (2013, SF, 00:40-01:25, Veronica)

Charmed   (s04e05): Size Matters (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e11): Slam (2005, Fantasy,  17:50-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e12): First Do No Harm (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s04e06): A Knight to Remember  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e10): Matty + Ethan + Fidelity  (2016, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

MacGyver (s03e11): Mac + Fallout + Jack (2016, SF, 21:25-22:20, SBS 9) 

MacGyver (s03e12): Fence + Suitcase + Americium-241  (2016, SF, 22:20-23:10, SBS 9)

Supernatural (s15e01): Back and to the Future  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

American Horror Story (s10e05): Gaslight (2011, Horror, 23:10-00:25, Fox)

Chucky (s01e03): I Like to be Hugged  (2021, Horror, 00:25-01:20, Fox)


zaterdag 27 november 2021

Zondag 28 november 2021

Dawn of the Planet of the Apes (2014, SF, 22:10-00:45, Veronica)

Neverknock (2017, Horror, 23:15-01:00, SBS 9)

Doctor Who (s13e05): Flux: Chapter Five: Survivors of the Flux  (2005, SF, 19:25-20:20, BBC One)

Chucky (s01e03): I Like to be Hugged  (2021, Horror, 01:05-02:00, Fox)

The Hungover Games (2014, Fantasy, 19:59-21:50, Comedy Central)

The Orville (s02e12): Sanctuary  (2017, SF, 20:30-21:28, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e12): Vaulting Ambition (2017, SF, 21:28-22:17, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e13): What's Past is Prologue  (2017, SF, 22:17-23:05, Spike)


vrijdag 26 november 2021

Zaterdag 27 november 2021

Arrival (2016, SF, 00:30-02:44, RTL  7)

Face/Off (1997, SF, 22:15-01:05, Veronica)

The 6th Day (2000, SF, 01:05-03:00, Veronica)

Junior (1994, SF, 04:15-05:55, ZDF)

American Horror Story (s10e04): Blood Buffet (2011, Horror, 22:52-23:48, Fox)


donderdag 25 november 2021

Vrijdag 26 november 2021

Tomb Raider (2018, Fantasy, 00:00-02:23, RTL 7)

Charmed   (s04e04): Enter the Demon  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e10): Holiday Spirit (2005, Fantasy,  17:50-18:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e11): Slam (2005, Fantasy, 18:50-19:35, SBS 9)

Charmed  (s04e05): Size Matters  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Supernatural (s14e13): Lebanon  (2005, Horror, 00:10-01:05 SBS 9)

Doctor Who (s13e04): Flux: Chapter Four: Village of the Angels (2005, SF, 02:35-03:30, BBC Two)

Teenage Ninja Mutant Turtles (2014, SF, 20:31-22:29, Comedy Central)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016, Fantasy, 22:29-00:50, Comedy Central)

woensdag 24 november 2021

Donderdag 25 november 2021

Arrival (2016, SF, 20:29-22:48, RTL  7)

Automata (2014, SF, 22:48-01:06, RTL 7)

Gotham (s04e21):  One Bad Day  (2014, SF, 00:25-01:15, Veronica)

Gotham (s04e22):  No Man's Land  (2014, SF, 01:15-02:00, Veronica)

Charmed  (s04e03): Hell Hath No Fury  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e09): All Ghosts Lead to Grandview (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e10): Holiday Spirit (2005, Fantasy, 18:35-19:30, SBS 9)

Charmed  (s04e04): Enter the Demon  (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

The Canterville Ghost (s01e04): Winter (2021, Fantasy, 21:45-22:50, BBC First)

The Canterville Ghost (s01e04): Winter (2021, Fantasy, 01:55-02:45, BBC First)

Chucky (s01e03): I Like to be Hugged  (2021, Horror, 22:00-23:00, Fox)

dinsdag 23 november 2021

Woensdag 24 november 2021

Die Kleine Hexe (2018, Fantasy, 15:17-16:51, NPO 3)

Tomb Raider (2018, Fantasy, 21:00-23:27, RTL 7)

Charmed  (s04e02): Charmed Again: Part 2  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e08): Bad Blood (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e09): All Ghosts Lead to Grandview (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s04e03): Hell Hath No Fury  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

American Horror Story (s10e04): Blood Buffet (2011, Horror, 01:50-02:37, Fox)


maandag 22 november 2021

Dinsdag 23 november 2021

Charmed  (s04e01): Charmed Again: Part 1  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e07): Unhappy Medium (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e08): Bad Blood (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s04e02): Charmed Again: Part 2  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e07): Scavengers + Hard Drive + Dragonfly  (2016, SF, 00:45-01:25, SBS 9)


zondag 21 november 2021

Maandag 22 november 2021

Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016, Fantasy, 20:30-23:10, Net 5)

The Mortal Instruments: City Of Bones (2013, Fantasy, 23:10-01:45, Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e07): Toldja  (2013, SF, 00:20-01:15, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e08):  Collision Course (Part 1) (2013, SF, 01:15-01:55, Veronica)

Charmed  (s03e22): All Hell Breaks Loose  (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e06): Double Exposure (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e07): Unhappy Medium (2005, Fantasy, 18:45-19:30, SBS 9)

Charmed  (s04e01): Charmed Again: Part 1  (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e07): Scavengers + Hard Drive + Dragonfly  (2016, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

MacGyver (s03e08): Revenge + Catacombs + Le Fantome (2016, SF, 21:25-22:20, SBS 9) 

MacGyver (s03e09): Specimen 234 + PAPR + Outbreak  (2016, SF, 22:20-23:10, SBS 9)

Supernatural (s14e08): Byzantium  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Canterville Ghost (s01e04): Winter (2021, Fantasy, 20:00-21:00, BBC First)

Hyperland (2021, SF, 00:00-01:50, ZDF)

American Horror Story (s10e04): Blood Buffet (2011, Horror, 23:11-00:09, Fox)

Chucky (s01e02): Give Me Something Good to Eat  (2021, Horror, 00:09-01:03, Fox)


zaterdag 20 november 2021

Zondag 21 november 2021

The Terminator (1984, SF, 22:00-00:18, RTL 7)

The Meg (2018, SF, 20:00-22:10, Veronica)

Rise of the Planet of the Apes (2011, SF, 22:10-00:15, Veronica)

Sint (2010, Horror, 23:20-01:00, SBS 9)

Doctor Who (s13e04): Flux: Chapter Four: Village of the Angels (2005, SF, 19:20-20:15, BBC One)

Chucky (s01e02): Give Me Something Good to Eat  (2021, Horror, 00:45-01:40, Fox)

The Orville (s02e11): Lasting Impressions  (2017, SF, 20:30-21:30, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e10): Despite Yourself  (2017, SF, 21:30-22:30, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e11): The Wolf Inside  (2017, SF, 22:30-23:30, Spike)

Zaterdag 20 november 2021

Vampire Academy (2014, Fantasy, 23:46-01:44, RTL 8)

It Chapter Two (2019, Horror, 20:00-23:35, Veronica)

Sint (2010, Horror, 23:35-01:20, Veronica)

Mary Poppins (1964, Fantasy, 17:20-19:35, BBC One)

Certí brko (2018, Fantasy, 12:15-13:40, ZDF)

American Horror Story (s10e03): Thrist (2011, Horror, 22:50-23:53, Fox)

Monsters vs. Aliens (2009, SF, 19:59-21:53,  Comedy Central)

Terminator: Genisys (2015, SF, 20:41-23:04, Spike)

donderdag 18 november 2021

Vrijdag 19 november 2021

Leatherface (2017, 23:30-01:25, RTL 7)

Charmed (s03e21): Look Who's Barking  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e05): Weight of What Was (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e06): Double Exposure (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e22): All Hell Breaks Loose  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Evan Almighty (2007, Fantasy, 20:30-22:28, SBS 9)

Supernatural (s14e12): Prophet and Loss  (2005, Horror, 00:10-01:05, SBS 9)

Doctor Who (s13e03): Flux: Chapter Three: Once, Upon Time (2005, SF, 02:05-02:55, BBC Two)

woensdag 17 november 2021

Donderdag 18 november 2021

Deadpool 2 (2018, SF, 20:30-22:55, Veronica)

Ghost Rider - Spirit of Vengeance (2011, Fantasy, 22:55-00:45, Veronica)

Gotham (s04e19):  To Our Deaths and Beyond  (2014, SF, 00:45-01:35, Veronica)

Gotham (s04e20):  That Old Corpse  (2014, SF, 01:35-02:15, Veronica)

Charmed (s03e20): Exit Strategy  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e04): No Safe Place (2005, Fantasy,  17:50-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e05): Weight of What Was (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e21): Look Who's Barking  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Canterville Ghost (s01e03): Autumn (2021, Fantasy, 21:45-23:00, BBC First)

The Canterville Ghost (s01e03): Autumn (2021, Fantasy, 02:20-03:20, BBC First)

Chucky (s01e02): Give Me Something Good to Eat  (2021, Horror, 22:00-22:55, Fox)


dinsdag 16 november 2021

Woensdag 17 november 2021

Charmed  (s03e19): The Demon Who Came in From the Cold  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e03): Haunted Hero (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e04): No Safe Place (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e20): Exit Strategy  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

American Horror Story (s10e03): Thrist (2011, Horror, 01:45-02:33, Fox)

maandag 15 november 2021

Dinsdag 16 november 2021

Goblin (2010, Horror, 00:00-01:57, RTL 7)

Charmed   (s03e18): Sin Francisco  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e02): Don't Try This At Home (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e03): Haunted Hero (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e19): The Demon Who Came in From the Cold  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Space Cowboys (2000, SF, 23:15-01:40, SBS 9)


zondag 14 november 2021

Maandag 15 november 2021

Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 2 (2011, Fantasy, 20:30-23:05, Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e05): The Other Thing  (2013, SF, 00:10-01:05, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e06):  Inescapable  (2013, SF, 01:05-01:45, Veronica)

Charmed   (s03e17): Pre-Witched  (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e01): The Underneath (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e02): Don't Try This At Home (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e18): Sin Francisco (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e04): Guts + Fuel + Hope  (2016, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

MacGyver (s03e05):  Dia de Muertos + Sicarios + Family (2016, SF, 21:25-22:20, SBS 9) 

MacGyver (s03e06): Murdoc + MacGyver + Murdoc  (2016, SF, 22:20-23:10, SBS 9)

Supernatural (s14e07): Unhuman Nature  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Canterville Ghost (s01e03): Autumn (2021, Fantasy, 20:00-21:00, BBC First)

American Horror Story (s10e03): Thrist (2011, Horror, 22:59-00:01, Fox)

Chucky (s01e01) Death by Misadventure (2021, Horror, 00:01-01:00, Fox)


zaterdag 13 november 2021

Zondag 14 november 2021

The Day the Earth Stood Still (2008, SF, 20:00-22:05, Veronica)

Maze Runner: The Death Cure (2018, SF, 22:05-01:05,  Veronica)

Haunt (2019, Horror, 23:20-01:05, SBS 9)

The Never Ending Story (1984, Fantasy, 15:35-17:05, BBC One)

Doctor Who (s13e03): Flux: Chapter Three: Once, Upon Time (2005, SF, 19:30-20:20, BBC One)

Rapunzel (2009, Fantasy, 11:00-12:00, ARD)

Chucky (s01e01) Death by Misadventure (2021, Horror, 00:45-01:40, Fox)

The Orville (s02e09): Blood of Patriots  (2017, SF, 20:00-21:00, Spike)


vrijdag 12 november 2021

Zaterdag 13 november 2021

The Divide (2011, SF, 00:00-02:20, RTL 7)

It (2017, Horror, 20:00-22:45, Veronica)

Haunt (2019, Horror, 22:45-00:35, Veronica)

Split (2016, Horror, 00:35-02:30, Veronica)

Froschkönig (1988, Fantasy, 12:15-13:40, ZDF)

American Horror Story (s10e02): Dead and Buried (2011, Horror, 22:50-02:15, Fox)

donderdag 11 november 2021

TV Tips Vrijdag 12 november 2021

Conan the Barbarian (2011, Fantasy, 22:27-00:42, RTL 7)

Charmed   (s03e16): Death Takes a Halliwell  (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e22): The Gathering (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s04e01): The Underneath  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e17): Pre-Witched (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Space Jam (1996, SF, 20:30-22:10, Net 5)

Planes: Fire and Rescue (2014, Fantasy, 22:10-23:50, SBS 9)

Supernatural (s14e11): Damaged Goods  (2005, Horror, 02:45-03:35, SBS 9)

Doctor Who (s13e02): Flux: Chapter Two: War of the Sontarans (2005, SF, 01:35-02:35, BBC Two)

Occupied (s02e07): Februari, Part Two  (2015, SF, 23:15-00:00, Canvas)


woensdag 10 november 2021

Donderdag 11 november 2021

Ghost Rider (2007, Fantasy, 22:48-20:50, Veronica)

Gotham (s04e17):  Mandatory Brunch Meeting  (2014, SF, 00:55-01:48, Veronica)

Gotham (s04e18):  That's Entertainment  (2014, SF, 01:48-02:20, Veronica)

Charmed   (s03e15): Just Harried (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e21): The Prophet (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e22): The Gathering  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e16): Death Takes a Halliwell (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Canterville Ghost (s01e02): Summer (2021, Fantasy, 21:45-22:55, BBC First)

Chucky (s01e01) Death by Misadventure (2021, Horror, 22:00-23:00, Fox)

The Passage (s01e09): Stay In the Light  (2019, Horror, 02:45-03:25, Fox)

The Passage (s01e10): Last Lesson  (2010, Horror, 03:25-04:10, Fox)

The Canterville Ghost (s01e02): Summer (2021, Fantasy, 02:45-03:55, BBC First)

dinsdag 9 november 2021

Woensdag 10 november 2021

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019, SF, 20:30-23:10, Veronica)

Death Race (2008, SF, 23:10-01:20, Veronica)

Charmed   (s03e14): The Good, the Bad and the Cursed (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e20): The Collector (2005, Fantasy,  17:50-18:40, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e21): The Prophet  (2005, Fantasy, 18:40-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e15): Just Harried (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

American Horror Story (s10e02): Dead and Buried (2011, Horror, 01:50-02:40, Fox)


maandag 8 november 2021

Dinsdag 9 november 2021

Charmed   (s03e13): Bride and Gloom (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e19): Delia's First Ghost (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e20): The Collector  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e14): The Good, the Bad and the Cursed (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

zondag 7 november 2021

Maandag 8 november 2021

Harry Potter and the Deathly Hallows - Part 1 (2010, Fantasy, 20:30-23:20, Net 5)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2 (2012, Fantasy, 23:20-01:25, Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e03): Fear and Loathing on the Planet of Kitson  (2013, SF, 00:20-01:10, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e04):  Code Yellow  (2013, SF, 01:10-01:50, Veronica)

Charmed   (s03e12): Wrestling with Demons (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e18): Children of Ghosts (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e19): Delia's First Ghost  (2005, Fantasy, 18:35-19:30, SBS 9)

Charmed  (s03e13): Bride and Gloom (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

MacGyver (s03e01): Improvise  (2016, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

MacGyver (s03e02): Bravo Lead + Loyalty + Friendship  (2016, SF, 21:25-22:25, SBS 9)

MacGyver (s03e03): Bozer + Booze + Back to School (2016, SF, 22:25-23:10, SBS 9) 

Supernatural (s14e06): Optimism (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

American Horror Story (s10e02): Dead and Buried (2011, Horror, 23:00-00:05, Fox)

Chucky (s01e01) Death by Misadventure (2021, Horror, 00:05-0155, Fox)

The Passage (s01e09): Stay In the Light  (2019, Horror, 03:30-04:15, Fox)

The Passage (s01e10): Last Lesson  (2010, Horror, 04:15-04:55, Fox)

Transformers: Dark of the Moon (2011, SF, 20:30-23:27, Spike)

zaterdag 6 november 2021

Zondag 7 november 2021

Independence Day: Resurgence (2016, SF, 20:00-22:15, Veronica)

The Maze Runner: The Scorch Trials (2015, SF, 22:15-00:55, Veronica)

Prooi (2016, Horror, 23:20-01:15, SBS 9)

Doctor Who (s13e02): Flux: Chapter Two: War of the Sontarans (2005, SF, 19:15-20:15, BBC One)

Child's Play (s01e01) Aflevering 1 (2021, Horror, 00:30-02:30, Fox)

The Orville (s02e08): Identity: Part 2  (2017, SF, 20:30-21:30, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e09): Into the Forest I Go  (2017, SF, 21:30-22:30, Spike)


vrijdag 5 november 2021

Zaterdag 6 november 2021

Total Recall (1990, SF, 22:25-00:48, RTL 7)

Us (2019, Horror, 20:00-22:20, Veronica)

Get Out (2017, Horror,  22:20-00:25, Veronica)

Prooi (2016, Horror, 00:25-02:10, Veronica)

Madagascar: Escape 2 Africa (2008, Fantasy,  18:30, 20:01, Comedy Central)

Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012, Fantasy, 20:01-22:00, Comedy Central)

The Blair Witch Project (1999, Horror, 20:30-21:59, Spike)


donderdag 4 november 2021

Vrijdag 5 november 2021

Charmed   (s03e11): Blinded By the Whitelighter (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e17): The Walk-in (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e18): Children of Ghosts  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e12): Wrestling with Demons (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Animal (2001, SF, 20:30-22:10, SBS 9)

Supernatural (s14e10): Nihilism (2005, Horror, 23:50-00:45, SBS 9)

Doctor Who (s13e01): Flux: Chapter One: The Halloween Apocalypse (2005, SF, 03:05-03:55, BBC Two)

The Fly (1986, Horror, 23:15-00:45, ÉÉN)

Occupied (s02e07): Februari, Part One  (2015, SF, 23:20-00:05, Canvas)


woensdag 3 november 2021

Donderdag 4 november 2021

ZombieLars (s01e12): Invisible Anna (2017, Fantasy, 16:35-16:49, NPO 3)

ZombieLars (s01e13): Herman and Caroline (2017, Fantasy, 16:49-17:05, NPO 3)

Hellboy (2004, Fantasy, 20:30-22:45, RTL 7)

Hellboy 2: The Golden Army (2008, Fantasy, 22:45-01:25, RTL 7)

Charmed   (s03e10): We All Scream for Ice Cream (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e16): The Cradle Will Rock (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e17): The Walk-in  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e11): Blinded By the Whitelighter (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Canterville Ghost (s01e01): Spring (2021, Fantasy, 21:45-22:50, BBC First)

Child's Play (s01e01) Aflevering 1 (2021, Horror, 22:05-23:55, Fox)

Bewitched (2005, Fantasy, 20:30-22:26,  Spike)

dinsdag 2 november 2021

Woensdag 3 november 2021

Deja Vu (2006, SF, 20:30-23:00, Veronica)

Charmed   (s03e09): Coyote Piper (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e15): Mean Ghost (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e16): The Cradle Will Rock  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e10): We All Scream for Ice Cream (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

American Horror Story (s10e01): Cape Fear (2011, Horror, 21:55-02:51, Fox)


maandag 1 november 2021

Dinsdag 2 november 2021

ZombieLars (s01e10): The Morning After  (2017, Fantasy,  16:28-16:43, NPO 3)

ZombieLars (s01e11): The Gnome (2017, Fantasy, 16:43-16:59, NPO 3)

Charmed  (s03e08): Sleuthing With the Enemy (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e14): Speed Demon (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e15): Mean Ghost (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e09): Coyote Piper (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

zondag 31 oktober 2021

Maandag 1 november 2021

ZombieLars (s01e09): Witches' Brew (2017, Fantasy, 16:40-16:56, NPO 3)

Men in Black International (2019, SF, 20:30-22:45, RTL 7)

Horns (2013, Fantasy, 22:45-01:25, RTL 7)

Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009, Fantasy, 20:30-23:35, Net 5)

The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1 (2011, Fantasy, 23:35-01:50, Net 5)

Charmed  (s03e07): Power Outage (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e13): Deja Boo (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e14): Speed Demon (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e08): Sleuthing With the Enemy (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Scorpion (s04e21):  Kenny, and the Jet  (2014, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

Scorpion (s04e22): A Lie in the Sand  (2014, SF, 21:25-22:25, SBS 9)

The Last Ship (s04e10): Endgame  (2014, SF, 22:25-23:10, SBS 9)

Supernatural (s14e05):  Nightmare Logic  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Canterville Ghost (s01e01): Eerste aflevering (2021, Fantasy, 20:00-21:00, BBC First)

American Horror Story (s10e01): Cape Fear (2011, Horror, 23:00-00:00, Fox)

Transformers (2007, SF, 20:30-23:09, Spike)

zaterdag 30 oktober 2021

Zondag 31 oktober 2021 HALLOWEEN

De Griezelbus (2005, Fantasy, 15:34-17:05, NPO 3)

Independence Day (1996, SF, 20:00-22:55, Veronica)

The Maze Runner (2014, SF, 22:55-01:10, Veronica)

Neverknock (2017, Horror, 23:20-01:05, SBS 9)

Doctor Who: Flux (2005, SF, 19:25-20:15, BBC One)

What We Do In the Shadows (2014, Horror, 23:45-01:05, BBC Two)

Let the Right One In (2008, Horror, 01:05-02:55, BBC Two)

Ghost Team One (2013, Horror, 20:13-21:53, Comedy Central)

Trico Tri Happy Halloween (2018, Fantasy, 21:53-23:47, Comedy Central)


Zaterdag 30 oktober 2021

Halloween (2018, Horror, 20:00-22:10, Veronica)

Halloween (1978, Horror, 22:10-00:05, Veronica)

Halloween II (1981, Horror, 00:05-01:45, Veronica)

The Awakening (2011, Horror, 01:25-02:05, BBC One)

The Exorcist (1973, Horror, 23:05-01:40, BBC Two)

Dracula Untold (2014, Horror, 02:15-03:35, ZDF)

Ghostbusters II (1989, Fantasy, 03:35-05:10, ZDF)

Hotel Transylvania  (2012, Fantasy, 17:49-19:22, Comedy Central)

Hotel Transylvania 2 (2015, Fantasy, 19:22-21:08, Comedy Central)

Hotel Transylvania 3: A Summer Vacation (2018, Fantasy, 21:08-23:01, Comedy Central)

Sleepy Hollow (1999, Fantasy, 20:30-22:29, Spike)

donderdag 28 oktober 2021

Vrijdag 29 oktober 2021

ZombieLars (s01e07): Before the Show (2017, Fantasy, 16:33-16:46, NPO 3)

ZombieLars (s01e08): Throw Out the Trash (2017, Fantasy, 16:46-17:02,  NPO 3)

Charmed   (s03e06): Primrose Empath  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e12): Dead to Rights  (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e13): Deja Boo (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e07): Power Outage (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Supernatural (s14e09): The Spear  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

Scream (1996, Horror, 23:30-01:15, ÉÉN)

Occupied (s02e06): Januari (2015, SF, 23:25-00:15, Canvas)

The Addams Family (1991, Fantasy, 20:40-22:32, Comedy Central)

Addams family values (1993, Fantasy, 22:32-00:25, Comedy Central)

Crawl (2019, Horror, 20:30-22:15, Spike)

Pet Sematary (2019, Horror, 22:15-00:13, Spike)

woensdag 27 oktober 2021

Donderdag 28 oktober 2021

ZombieLars (s01e05): Zombie Flu (2017, Fantasy, 16:35-16:50, NPO 3)

ZombieLars (s01e06): Frederik (2017, Fantasy, 16:50-17:05, NPO 3)

Suicide Squad (2016, SF, 20:30-22:55, Veronica)

Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009, Fantasy, 22:55-00:45, Veroncia)

Gotham (s04e15): The Sinking Ship the Grand Applause (2014, SF, 00:45-01:30, Veronica)

Gotham (s04e16): One of My Three Soups  (2014, SF, 01:30-02:15, Veronica)

Charmed   (s03e05): Sight Unseen  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e11): Cat's Claw  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e12): Dead to Rights  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e06): Primrose Empath (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Passage (s01e07):You Are Like the Sun.  (2019, Horror, 01:00-01:55, Fox)

The Passage (s01e08):You Are Not That Girl Anymore  (2019, Horror, 01:55-02:40, Fox)

dinsdag 26 oktober 2021

Woensdag 27 oktober 2021

Charmed   (s03e04):All Halliwell's Eve  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e10): Giving Up the Ghost  (2005, Fantasy,  17:50-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e11): Cat's Claw  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e05): Sight Unseen (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s04e12): Loyalty + Family + Rogue + Hellfire  (2016, SF, 22:29-23:25, Spike)

MacGyver (s04e13): Save + The + Dam + World   (2016, SF, 23:25-00:21, Spike)


maandag 25 oktober 2021

Dinsdag 26 oktober 2021

ZombieLars (s01e04): The Witch (2017, Fantasy, 16:51-17:06, NPO 3)

Charmed   (s03e03): Once Upon a Time  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e09): The Curse of the Ninth  (2005, Fantasy,  17:50-18:40, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e10): Giving Up the Ghost  (2005, Fantasy, 18:40-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e04):All Halliwell's Eve (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

zondag 24 oktober 2021

Maandag 25 oktober 2021

ZombieLars (s01e03): The Bab Pooper (2017, Fantasy, 16:44-16:59, NPO 3)

Harry Potter and the Order of the Phoenix  (2007,Fantasy, 20:30-23:10, Net 5)

Beautiful Creatures (2013, Fantasy, 23:10-01:45, Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e01): Missing Pieces  (2013, SF, 00:25-01:15, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s06e02):  Window of Opportunity  (2013, SF, 01:15-01:55, Veronica)

Charmed  (s03e02):  Magic Hour  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e08): The Night We Met  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e09): The Curse of the Ninth  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s03e03): Once Upon a Time (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Scorpion (s04e19):  Gator Done (2014, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

Scorpion (s04e20): Foul Balls  (2014, SF, 21:25-22:20, SBS 9)

The Last Ship (s04e09): Detect, Deceive, Destroy (2014, SF, 22:20-23:10, SBS 9)

Supernatural (s14e04): Mint Condition  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Passage (s01e07):You Are Like the Sun.  (2019, Horror, 00:50-01:45, Fox)

The Passage (s01e08):You Are Not That Girl Anymore  (2019, Horror, 01:45-02:30, Fox)

zaterdag 23 oktober 2021

Zondag 24 oktober 2021

San Andreas (2015, SF, 20:00-22:15, Veronica)

Ender's Game (2013, SF, 22:15-00:35, Veronica)

The Sandman (2017, Horror, 23:15-01:00, SBS 9)

Wallace and Gromit and the Curse of the Were-Rabbit (2005, Fantasy, 16:10-17:30, BBC One)

Interview With the Vampire (1994, Horror, 01:05-03:00, BBC One)

The Orville (s02e08): Identity: Part 1  (2017, SF, 20:30-21:30, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e08): Si Vis Pacem, Para Bellum  (2017, SF, 21:30-22:26, Spike)


vrijdag 22 oktober 2021

Zaterdag 23 oktober 2021

Oculus (2013, Horror, 20:00-22:10, Veronica)

Insidious (2010, Horror, 22:10-00:15, Veronica)

Paranormal Activity (2007, Horror, 00:15-01:55, Veronica)

Ghostbusters (1984, Fantasy, 01:00-02:35, ZDF)

donderdag 21 oktober 2021

Vrijdag 22 oktober 2021

ZombieLars (s01e02): The Stranger Haters (2017, Fantasy, 16:48-17:03, NPO 3)

Charmed  (s03e01):  The Honeymoon's Over  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e07): A Vicious Cycle  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e08): The Night We Met  (2005, Fantasy, 18:35-19:30, SBS 9)

Charmed  (s03e02):  Magic Hour (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

Mune: Guardian of the Moon (2014, Fantasy, 20:30-22:10, SBS 9)

The One (2001, SF, 22:10-23:55, SBS 9)

Supernatural (s14e08): Byzantium (2005, Horror, 23:55-00:45, SBS 9)

Occupied (s02e05): December (2015, SF, 23:15-00:00, Canvas)

A Quiet Place (2018, Horror, 20:30-22:13, Spike)

woensdag 20 oktober 2021

Donderdag 21 oktober 2021

ZombieLars (s01e01): Only Zombie in Town (2017, Fantasy, 16:50-17:05, NPO 3)

Child's Play (1988, Horror, 20:30-22:30, RTL 7)

Leatherface (2017, 22:30-00:15, RTL 7)

Charmed   (s02e22):  Be Careful What You Witch For  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e06): The Woman of His Dreams  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e07): A Vicious Cycle  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s01e01):  The Honeymoon's Over (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Passage (s01e05): How You Gonna Outrun the End of the World?  (2019, Horror, 00:40-01:35, Fox)

The Passage (s01e06): I Want To Know What You Taste Like.  (2019, Horror, 01:35-02:20, Fox)


dinsdag 19 oktober 2021

Woensdag 20 oktober 2021

Charmed  (s02e21):  Apocalyps, Not  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e05): A Grave Matter  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e06): The Woman of His Dreams  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e22):  Be Careful What You Witch For  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Ghost Stories (2017, Horror, 00:15-01:45, BBC Two)

MacGyver (s04e11): Psy-Op + Cell + Merchant + Birds  (2016, SF, 22:30-23:26, Spike)

maandag 18 oktober 2021

Dinsdag 19 oktober 2021

Charmed  (s02e20): Astral Monkey (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e04): The Ghost Within (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e05): A Grave Matter  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e21):  Apocalyps, Not  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Premonition (2007, Fantasy, 22:45-00:45, SBS 9)

The Last Ship (s04e08): Lazaretto (2014, SF, 00:45-01:30, SBS 9)


zondag 17 oktober 2021

Maandag 18 oktober 2021

Venom (2018, Horror, 20:30-23:00, RTL 7)

Drive Angry (2011, Fantasy, 23:00-01:20, RTL 7)

Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, Fantasy, 20:30-23:35, Net 5)

Charmed  (s02e19):  Ex Libris (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e03): Drowned Lives (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e04): The Ghost Within  (2005, Fantasy, 18:35-19:30, SBS 9)

Charmed  (s02e20): Astral Monkey  (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

Scorpion (s04e17):  Dumpster Fire (2014, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

Scorpion (s04e18): Dork Day Afternoon  (2014, SF, 21:25-22:20, SBS 9)

The Last Ship (s04e08): Lazaretto (2014, SF, 22:20-23:10, Veronica)

Supernatural (s14e03): The Scar  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Passage (s01e05): How You Gonna Outrun the End of the World?  (2019, Horror, 00:50-01:45, Fox)

The Passage (s01e06): I Want To Know What You Taste Like.  (2019, Horror, 01:45-02:30, Fox)

zaterdag 16 oktober 2021

Zondag 17 oktober 2021

Mad Max: Fury Road (2015, SF, 20:00-22:20, Veronica)

Chappie (2015, SF, 22:20-00:40, Veronica)

Annabelle 2: Creation (2017, Horror, 23:20-01:20, SBS 9)

The Walking Dead (s11e08): For Blood  (2010, Horror, 20:05-21:00, Fox)

The Orville (s02e07): Deflectors  (2017, SF, 20:24-21:23, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e07): Magic to Make the Sanest Man Go Mad  (2017, SF, 21:23-22:30, Spike)

vrijdag 15 oktober 2021

Zaterdag 16 oktober 2021

The Conjuring 2 (2016, Horror, 20:00-22:45, Veronica)

Annabelle 2: Creation (2017, Horror, 22:45-01:00, Veronica)

The Exorcist (1973, Horror, 01:00-03:00, Veronica)

The Emoji Movie (2017, Fantasy, 21:00-22:52, Comedy Central)

donderdag 14 oktober 2021

Vrijdag 15 oktober 2021

Charmed  (s02e18):  Chick Flick  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e02): Love Still Won't Die (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e03): Drowned Lives  (2005, Fantasy, 18:35-19:30, SBS 9)

Charmed  (s02e19):  Ex Libris  (1998, Fantasy,  19:30-20:30, SBS 9)

Astérix: Le Secret de la Potion Magique (2018, Fantasy, 20:30-22:15, SBS 9)

Kull the Conqueror (1997, Fantasy, 22:15-00:05, SBS 9)

Supernatural (s14e07): Unhuman Nature  (2005, Horror, 00:05-00:55, SBS 9)

Halloween (2018, Horror, 00:25-02:05, BBC One)

Occupied (s02e04): November (2015, SF, 23:00-23:45, Canvas)

G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009, SF, 20:30-22:35, Spike)

woensdag 13 oktober 2021

Donderdag 14 oktober 2021

Aquaman (2018, SF, 20:30-23:15, Veronica)

Hellboy (2004, Fantasy, 23:15-01:30, Veronica)

Gotham (s04e13): A Beautiful Darkness (2014, SF, 01:30-02:10, Veronica)

Charmed   (s02e17):  How to Make a Quilt Out of Americans  (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e01): Love Never Dies (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e02): Love Still Won't Die  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e18):  Chick Flick  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Passage (s01e03): That Never Should Have Happened To You (2019, Horror, 00:45-01:45, Fox)

The Passage (s01e04): Whose Blood Is That?  (2019, Horror, 01:45-02:30, Fox)

dinsdag 12 oktober 2021

Woensdag 13 oktober 2021

Wanted (2008, SF, 22:50-01:00, Veronica)

Charmed   (s02e16):  Murphy's Luck  (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e22): The One (2005, Fantasy,  17:50-18:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s03e01): Love Never Dies (2005, Fantasy, 18:50-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e17):  How to Make a Quilt Out of Americans  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Conjuring (2013, Horror, 00:15-02:00, BBC Two)

MacGyver (s04e10): Tesla + Bell + Edison + Mac  (2016, SF, 22:29-23:24, Spike)


maandag 11 oktober 2021

Dinsdag 12 oktober 2021

Charmed   (s02e15):  Give Me a Sign  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e21): Free Fall (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e22): The One (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e16):  Murphy's Luck  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Walking Dead (s11e08): For Blood  (2010, Horror, 00:15-01:10, Fox)

zondag 10 oktober 2021

Maandag 11 oktober 2021

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, Fantasy, 20:30-23:15, Net 5)

Stardust (2007, Fantasy, 23:15-01:45, Net 5)

Charmed   (s02e14):  Pardon My Past   (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e20): The Vanishing (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e21): Free Fall (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e15):  Give Me a Sign (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Scorpion (s04e15): Wave Goodbye (2014, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

Scorpion (s04e16):  Nerd, Wind & Fire  (2014, SF, 21:25-22:20, SBS 9) 

The Last Ship (s04e07): Feast  (2014, SF, 22:20-23:05, Veronica)

Supernatural (s14e02): Gods and Monsters (2005, Horror, 00:05-00:55, SBS 9)

The Walking Dead (s11e08): For Blood  (2010, Horror, 22:00-22:55, Fox)

The Passage (s01e03): That Never Should Have Happened To You (2019, Horror, 00:50-01:45, Fox)

The Passage (s01e04): Whose Blood Is That?  (2019, Horror, 01:45-02:30, Fox)

zaterdag 9 oktober 2021

Zondag 10 oktober 2021

Pacific Rim: Uprising (2018, SF, 20:00-22:10, Veronica)

Battleship (2012, SF, 22:10-00:45, Veronica)

Annabelle (2014, Horror, 23:10-01:10, SBS 9)

The Conjuring 2 (2016, Horror, 23:45-01:50, BBC Two)

The Walking Dead (s11e07): Promises Broken  (2010, Horror, 20:05-21:00, Fox)

The Orville (s02e06): A Happy Refrain  (2017, SF, 20:30-21:32, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e06): Lethe  (2017, SF, 21:32-22:29, Spike)


vrijdag 8 oktober 2021

Zaterdag 9 oktober 2021

The Conjuring (2013, Horror, 20:00-22:15, Veronica)

Annabelle (2014, Horror, 22:15-00:20, Veronica)

The Evil Dead (1981, Horror, 00:25-01:50, Veronica)

2012 (2009, SF, 23:30-01:55, ZDF)

The Secret (2012, Horror, 02:25-04:00, ZDF)

Tadeo Jones 2: El secreto del Rey Midas (2017, Fantasy, 18:58-20:42, Comedy Central)

Rango (2011, Fantasy, 20:42-22:48, Comedy Central)


donderdag 7 oktober 2021

Vrijdag 8 oktober 2021

Charmed  (s02e13):  Animal Pragmatism  (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e19): Fury (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e20): The Vanishing (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e14):  Pardon My Past (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Where the Wild Things Are (2009, Fantasy, 20:30-22:30, SBS 9)

Dragonheart: Battle for the Heartfire (2017, Fantasy, 22:30-00:30,  SBS 9)

Supernatural (s14e06): Optimism (2005, Horror, 00:30-01:20, SBS 9)

Occupied (s02e03): October (2015, SF, 23:15-00:00, Canvas)

The Other Guys (2010, Fantasy, 20:42-22:52, Comedy Central)

Year One (2009, Fantasy, 22:52-00:53, Comedy Central)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows (2016, Fantasy, 20:30-22:40, Spike)


woensdag 6 oktober 2021

Donderdag 7 oktober 2021

Wonder Woman (2017, SF, 20:30-23:15, Veronica)

Elektra (2005, Fantasy, 23:15-01:05, Veronica)

Gotham (s04e12): Pieces of a Broken Mirror (2014, SF, 01:05-01:50, Veronica)

Charmed  (s02e12):  Awakened    (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e18): Miss Fortune  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e19): Fury (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e13):  Animal Pragmatism (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Passage (s01e01): Pilot (2019, Horror, 01:10-02:10, Fox)

The Passage (s01e02): You Owe Me a Unicorn  (2019, Horror, 02:10-02:55, Fox)

Teenage Ninja Mutant Turtles (2014, SF, 20:30-22:37, Spike)


dinsdag 5 oktober 2021

Woensdag 6 oktober 2021

Ghost (1990, Fantasy, 20:25-23:05, RTL 8)

Lucy (2014, SF, 20:30-22:15, Veronica)

Hitman: Agent 47 (2015, SF, 22:15-00:05, Veronica)

Charmed  (s02e11):  Reckless Abandon    (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e17): Demon Child  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e18): Miss Fortune (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed  (s02e12):  Awakened  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

MacGyver (s04e09): Code + Artemis + Nuclear + N3mesis  (2016, SF, 22:15-23:05, Spike)


maandag 4 oktober 2021

Dinsdag 5 oktober 2021

Charmed  (s02e10):  Heartbreak City   (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e16): Dead Man's Ridge Ghost  (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e17): Demon Child  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed (s02e11):  Reckless Abandon  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Dead Again in Tombstone (2017, Horror, 23:10-01:15, SBS 9)

The Walking Dead (s11e07): Promises Broken  (2010, Horror, 00:10-01:05, Fox)


zondag 3 oktober 2021

Maandag 4 oktober 2021

Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, Fantasy, 20:30-00:05, Net 5)

Charmed  (s02e09):  Ms. Hellfire   (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e15): Melinda's First Ghost  (2005, Fantasy,  17:45-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e16): Dead Man's Ridge Ghost  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed (s02e10):  Heartbreak City  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Scorpion (s04e13):  The Bunker Games (2014, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

Scorpion (s04e14): Lighthouse Of the Rising Sun  (2014, SF, 21:25-22:20, SBS 9)

The Last Ship (s04e06): Tempest  (2014, SF, 22:20-23:10, Veronica)

Supernatural (s14e01): Stranger in a Strange Land  (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Walking Dead (s11e07): Promises Broken  (2010, Horror, 22:00-22:55, Fox)

Spiderwick Chronicles (2008, Fantasy, 20:30-22:30, Spike)

zaterdag 2 oktober 2021

Zondag 3 oktober 2021

Ghost In the Shell (2017, SF, 20:00-22:05, Veronica)

Lockout (2012, SF, 22:05-00:00, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s05e04): A Life Earned (2013, SF, 00:55-01:40, Veronica)

Assassin's Creed (2016, SF, 23:20-01:20,  SBS 9)

The Walking Dead (s11e06): On the Inside  (2010, Horror, 20:05-21:00, Fox)

The Orville (s02e05): All the World is Birthday Cake  (2017, SF, 20:30-21:30, Spike)

Star Trek: Discovery (s01e05): Choose Your Pain  (2017, SF, 21:30-22:30, Spike)


vrijdag 1 oktober 2021

Zaterdag 2 oktober 2021

Hereditary (2018, Horror, 20:00-22:40, Veronica)

It Comes At Night (2017, Horror, 22:40-00:25, Veronica)

Don't Breathe (2016, Horror, 00:25-02:00, Veronica)

World War Z (2013, Horror, 01:00-02:50, ZDF)

R.I.P.D. (2013, Fantasy, 02:50-04:15, ZDF)

Bee Movie (2007, Fantasy, 20:55-22:50, Comedy Central)

Lemony Snicket: A Series of Unfortunate Events (2004, Fantasy, 20:30-22:30, Spike)


donderdag 30 september 2021

Vrijdag 1 oktober 2021

Charmed (s02e08):  P3 H2O   (1998, Fantasy,  16:50-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e14): Last Execution (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e15): Melinda's First Ghost  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed (s02e09):  Ms. Hellfire  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Legend of the Guardians: The Owls of Ga'Hoole (2010, Fantasy, 20:30-22:20, SBS 9)

The Last Witchhunter (2015, Horror, 22:20-00:25, SBS 9)

Supernatural (s14e05):  Nightmare Logic  (2005, Horror, 00:25-01:15, SBS 9)

Occupied (s02e02): September (2015, SF, 23:05-23:50, Canvas)

Overlord (2018, Horror, 19:54-22:00, Spike)

woensdag 29 september 2021

Donderdag 30 september 2021

Gotham (s04e10): Things That go Boom (2014, SF, 00:25-01:20, Veronica)

Gotham (s04e11): Queen Takes Knight  (2014, SF, 01:20-02:10, Veronica)

Charmed (s02e07:  They're Everywhere   (1998, Fantasy,  16:55-17:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e13): Friendly Neighborhood Ghost (2005, Fantasy,  17:45-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e14): Last Execution  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed (s02e08):  P3 H2O  (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Gifted (s02e14) calaMity  (2017, SF, 02:45-03:30, Fox)

The Gifted (s02e15) Monsters  (2017, SF, 03:30-04:10, Fox)

The Gifted (s02e16) Omens (2017, SF, 04:10-04:55, Fox)


dinsdag 28 september 2021

Woensdag 29 september 2021

Charmed (s02e06):  That Old Black Magic   (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e12): Undead Comic (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e13): Friendly Neighborhood Ghost  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed (s02e07:  They're Everywhere (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Gifted (s02e12) hoMe  (2017, SF, 03:05-03:45, Fox)

The Gifted (s02e13) teMpted  (2017, SF, 03:45-04:50, Fox)

MacGyver (s04e08): Father + Son + Father + Matriarch  (2016, SF, 23:30-00:30, Spike)

maandag 27 september 2021

Dinsdag 28 september 2021

Charmed  (s02e05):  She's a Man, Baby, a Man!   (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e11): Shadow Boxer (2005, Fantasy,  17:50-18:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e12): Undead Comic  (2005, Fantasy, 18:35-19:35, SBS 9)

Charmed (s02e06):  That Old Black Magic (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

The Walking Dead (s11e06): On the Inside  (2010, Horror, 00:20-01:20, Fox)

The Gifted (s02e09)  gaMe changer  (2017, SF, 03:20-04:05, Fox)

The Gifted (s02e10) eneMy of My enyMy  (2017, SF, 04:05-04:50, Fox)

The Gifted (s02e11) MeMento  (2017, SF, 04:50-05:30, Fox)


zondag 26 september 2021

Maandag 27 september 2021

Harry Potter and the Philosopher's Stone (2001, Fantasy, 20:30-23:40, Net 5)

Charmed  (s02e04):  The Devil's Music   (1998, Fantasy,  16:55-17:50, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e10): Ghost Bride (2005, Fantasy,  17:50-18:45, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e11): Shadow Boxer  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Charmed (s02e05):  She's a Man, Baby, a Man! (1998, Fantasy,  19:35-20:30, SBS 9)

Scorpion (s04e11): Who Let the Dog Out ('Cause Now It's Stuck in a Cistern) (2014, SF, 20:30-21:25, SBS 9)

Scorpion (s04e12): A Christmas Car-Roll  (2014, SF, 21:25-22:20, SBS 9) 

The Last Ship (s04e05): Allegiance  (2014, SF, 22:20-23:10, SBS 9)

Supernatural (s14e20): Moriah (2005, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Walking Dead (s11e06): On the Inside  (2010, Horror, 22:00-22:55, Fox)

The Gifted (s02e06) iMprint  (2017, SF, 02:45-03:30, Fox)

The Gifted (s02e07) no Mercy  (2017, SF, 03:30-04:10, Fox)

The Gifted (s02e08) the dreaM  (2017, SF, 04:10-04:55, Fox)

Zondag 26 september 2021

The Fifth Element (1997, SF, 20:00-22:35, Veronica)

Demolition Man (1993, SF, 22:35-00:55, Veronica)