maandag 30 september 2019

Dinsdag 1 oktober 2019

Ghost Whisperer (s01e22):  The One  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s02e01):  Love Never Dies  (2005, Fantasy, 19:35-20:30, SBS 9)

You're Next (2011, Horror, 20:30-22:15, SBS 9)

Jaws (1975, Horror, 22:15-00:50, SBS 9

The Orville (s02e08): Identity: Part 2  (2017, SF, 20:30-21:30 Comedy Central)

zondag 29 september 2019

Maandag 30 september 2019

Fantastic Beasts and Where to Find Them (2016, Fantasy, 20:30-23:05, Net 5)

Spiderwick Chronicles (2008, Fantasy, 23:05-00:55, Net 5)

Ghost Whisperer (s01e21):  Free Fall  (2005, Fantasy, 18:40-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e22):  The One  (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

The X-Files (s11e08): Familiar  (1993, SF, 20:05-21:00, Fox)

American Horror Story (s09e02): Mister Jingles  (2016, Horror, 23:00-23:55, Fox)

The X-Files (s11e08): Familiar  (1993, SF, 00:50-01:50, Fox)

Legion (s02e09): Chapter Seventeen (2017, SF, 01:50-02:30, Fox)

Legion (s02e10): Chapter Eighteen (2017, SF, 02:30-03:15, Fox)

Legion (s02e11): Chapter Nineteen  (2017, SF, 03:15-04:05, Fox)


zaterdag 28 september 2019

Zondag 29 september 2019

The Running Man (1987, SF, 22:13--00:24, RTL 7)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s03e07): Chaos Theory  (2013, SF, 01:35-02:20, Veronica).

The Strain (s04e09): The Traitor (2014, Horror, 04:00-04:45, Fox)

The Strain (s04e10): The Last Stand (2014, Horror, 04:45-05:30, Fox)

vrijdag 27 september 2019

Zaterdag 28 september 2019

Prooi (2016, Horror, 20:30-22:40, Veronica)

Jaws (1975, Horror, 22:40-01:10, Veronica) 

Paul (2011, SF, 23:05-01:05, SBS 9)

Warcraft: The Beginning (2016, SF, 23:25-01:15, ZDF)

American Horror Story (s09e01): Camp Redwood  (2016, Horror, 00:45-01:40, Fox)

The Strain (s04e07): Ouroboros (2014, Horror, 04:05-04:50, Fox)

The Strain (s04e08): Extraction (2014, Horror, 04:50-05:30, Fox)

donderdag 26 september 2019

Vrijdag 27 september 2019

Ghost Whisperer (s01e20): The Vanishing (2005, Fantasy, 18:40-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e21):  Free Fall  (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

Pacific Rim (2013, SF, 23:30-23:05, SBS 9)

The X-Files (s11e07): Rm9sbG93ZXJz (1993, SF, 23:00-00:00, Fox)

The Strain (s04e05): Belly of the Beast (2014, Horror, 04:10-04:50, Fox)

The Strain (s04e06): Tainted Love (2014, Horror, 04:50-05:30, Fox)

woensdag 25 september 2019

Donderdag 26 september 2019

MacGyver (s01e13):  Large Blade (2016, SF, 23:20-00:10, Veronica)

Ghost Whisperer(s01e19): Fury (2005, Fantasy, 18:45-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e20): The Vanishing (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

Brave (2012, Fantasy, 20:30-22:10, SBS 9)

Red Riding Hood (2011, Fantasy, 22:10-00:05, SBS 9)

The Vampire Diaries (s08e11): You Made a Choice To Be Good  (2009, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Strain (s04e03): One Shot  (2014, Horror, 03:45-04:25 Fox)

The Strain (s04e04): New Horizons  (2014, Horror, 04:25-05:10, Fox)

SuperMansion (s02e06): Blazarmageddon  (2015, SF, 21:00-21:30, Comedy Central)

dinsdag 24 september 2019

Woensdag 25 september 2019

Ghost Whisperer (s01e18): Miss Fortune (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e19): Fury (2005, Fantasy, 19:35-20:30, SBS 9)

maandag 23 september 2019

Dinsdag 24 september 2019

Ghost Whisperer (s01e17): Demon Child (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e18): Miss Fortune (2005, Fantasy, 19:35-20:30, SBS 9)

Deep Blue Sea (1999, SF/Horror, 22:40-00:45, SBS 9)

Legion (s02e05): Chapter Thirteen (2017, SF, 01:55-02:40, Fox)

Legion (s02e06): Chapter Fourteen  (2017, SF, 02:40-03:25, Fox)

Legion (s02e07): Chapter Fifteen (2017, SF, 03:25-04:10, Fox)

Legion (s02e08): Chapter Sixteen  (2017, SF, 04:10-05:00, Fox)

The Orville (s02e08): Identity: Part 1  (2017, SF, 20:30-21:30 Comedy Central)

zondag 22 september 2019

Maandag 23 september 2019

Maleficent (2014, Fantasy, 20:30-22:15, Net 5)

Red Riding Hood (2011, Fantasy, 22:15-00:10, Net 5)

Ghost Whisperer (s01e16):Dead Man's Ridge (2005, Fantasy, 18:45-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e17): Demon Child (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

The X-Files (s11e07): Rm9sbG93ZXJz (1993, SF, 20:00-21:00, Fox)

American Horror Story (s09e01): Camp Redwood  (2016, Horror, 23:00-23:55, Fox)

The X-Files (s11e07): Rm9sbG93ZXJz (1993, SF, 00:50-01:55, Fox)

Legion (s02e01): Chapter Nine (2017, SF, 01:55-02:40, Fox)

Legion (s02e02): Chapter Ten  (2017, SF, 02:40-03:25, Fox)

Legion (s02e03): Chapter Eleven (2017, SF, 03:25-04:10, Fox)

Legion (s02e04): Chapter Twelve  (2017, SF, 04:10-05:05, Fox)

zaterdag 21 september 2019

Zondag 22 september 2019

The Jungle Book (1942, Fantasy, 09:30-11:45.Net 5)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s03e06): Among Us Hide...  (2013, SF, 01:50-02:30, Veronica).

The Strain (s04e01): The Worm Turns  (2014, Horror, 03:40-04:20, Fox)

The Strain (s04e02): The Blood Tax  (2014, Horror, 04:20-05:15, Fox)

Underworld: Blood Wars (2016, Horror, 20:30-22:20, Spike)

vrijdag 20 september 2019

Zaterdag 21 september 2019

San Andreas (2015, SF, 20:30-22:45, Veronica)

Deep Blue Sea (1999, SF/Horror, 22:45-00:40, Veronica)

All Inclusive (2019, Fantasy, 22:15-22:30, Canvas)

The Strain (s03e09): Do Or Die  (2014, Horror, 03:40-04:20, Fox)

The Strain (s03e10): The Fall (2014, Horror, 04:20-05:00, Fox)

Underworld: Awakening (2012, Fantasy, 20:30-22:30, Spike)

donderdag 19 september 2019

Vrijdag 20 september 2019

Vulcano (1997, 22:00-00:05, Veronica)

Ghost Whisperer (s01e15):Melinda's First Ghost (2005, Fantasy, 18:40-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e16): Dead Man's Ridge (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

The Vampire Diaries (s08e03): You Decided I Was Worth Saving (2009, Horror, 23:30-00:25, SBS 9)

The X-Files (s11e06): Kitten (1993, SF, 23:00-00:00, Fox)

The Strain (s03e07): Collaborators  (2014, Horror, 04:05-04:45, Fox)

The Strain (s03e08): White Light (2014, Horror, 04:45-05:20, Fox)

Secret Window (2004, Horror, 20:30-22:30, Spike)

SuperMansion (s02e04):I Didn't Even Have To Use My J.K.  (2015, SF, 21:35-22:00, Comedy Central)

SuperMansion (s02e05): Black To the Future  (2015, SF, 22:00-22:30, Comedy Central)

woensdag 18 september 2019

Donderdag 19 september 2019

17 again (2009, Fantasy, 20:30-22:30, Net 5)

Just My Luck (2006, Fantasy, 22:30-00:35, Net 5)

MacGyver (s01e12):  Screwdriver (2016, SF, 23:20-00:15, Veronica)

Ghost Whisperer (s01e14): Last Execution (2005, Fantasy, 18:40-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e15): Melinda's First Ghost (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

The Vampire Diaries (s08e10): Nostalgia's a Bitch  (2009, Horror, 00:05-01:00, SBS 9)

The Strain (s03e05): Madness (2014, Horror, 03:45-04:30, Fox)

The Strain (s03e06): The Battle of Central Park (2014, Horror, 04:30-05:10, Fox)

SuperMansion (s02e04):I Didn't Even Have To Use My J.K.  (2015, SF, 20:30-21:00, Comedy Central)

SuperMansion (s02e05): Black To the Future  (2015, SF, 21:00-21:30, Comedy Central)

dinsdag 17 september 2019

Woensdag 18 september 2019

Ghost Whisperer (s01e13): Friendly Neighborhood Ghost  (2005, Fantasy, 18:45-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e14): Last Execution (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

maandag 16 september 2019

Dinsdag 17 september 2019

Ghost Whisperer (s01e12): Undead Comic (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e13): Friendly Neighborhood Ghost  (2005, Fantasy, 19:35-20:30, SBS 9)

Dreamcatcher (2003, SF, 22:35-01:05, SBS 9)

Legion (s01e05): Chapter Five (2017, SF, 01:55-02:40, Fox)

Legion (s01e06): Chapter Six  (2017, SF, 02:40-03:25, Fox)

Legion (s01e07): Chapter Seven (2017, SF, 03:25-04:10, Fox)

Legion (s01e08): Chapter Eight (2017, SF, 04:10-05:05, Fox)

The Orville (s02e07): Deflectors  (2017, SF, 20:30-21:30 Comedy Central)

zondag 15 september 2019

Maandag 16 september 2019

Knock Knock (2015, Horror, 22:50-00:55, RTL 7)

Mrs. Peregrine's Home for Peculiar Children (2016, Fantasy, 20:30-22:55, Net 5)

The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader (2010, Fantasy, 22:55-01:05, Net 5)

Ghost Whisperer (s01e11): Shadow Boxer  (2005, Fantasy, 18:45-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e12): Undead Comic (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

The X-Files (s11e06): Kitten (1993, SF, 20:00-21:00, Fox)

The X-Files (s11e06): Kitten (1993, SF, 00:50-01:55, Fox)

Legion (s01e01): Chapter One (2017, SF, 01:55-02:45, Fox)

Legion (s01e02): Chapter Two  (2017, SF, 02:45-03:30, Fox)

Legion (s01e03): Chapter Three (2017, SF, 03:30-04:15, Fox)

Legion (s01e04): Chapter Four  (2017, SF, 04:15-05:10, Fox)

zaterdag 14 september 2019

Zondag 15 september 2019

Death Race (2008, SF, 23:10-01:10, Veronica)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s03e05): 4,722 Hours  (2013, SF, 01:35-02:20, Veronica).

The Strain (s03e02): Bad White (2014, Horror, 02:55-03:40, Fox)

The Strain (s03e03): First Born (2014, Horror, 03:40-04:25, Fox)

The Strain (s03e04): Gone But Not Forgotten (2014, Horror, 04:25-05:05, Fox)

Zombieland (2009, Horror, 20:30-22:25, Spike)


vrijdag 13 september 2019

Zaterdag 14 september 2019

Deliver Us From Evil (2014, Horror, 23:40-01:55, RTL 8)

Big (1988, Fantasy, 10:45-12:55, Net 5)

Vulcano (1997, 22:15-00:10, Veronica)

Supernatural (s12e01): Keep Calm and Cary On  (2005, Horror, 00:35-01:25, SBS 9)

Under the Skin (2013, SF, 22:35-00:20, Canvas)

The Flash (s03e22) Infantino Street  (2014, SF, 02:25-03:05, Fox)

The Flash (s03e23) Finish Line  (2014, SF, 03:05-03:45, Fox)

The Strain (s03e01): New York Strong (2014, Horror, 03:45-04:30, Fox)

The Strain (s03e02): Bad White (2014, Horror, 04:30-05:15, Fox)

donderdag 12 september 2019

Vrijdag 13 september 2019

Hollow Man (2000, SF, 20:29-22:43, RTL 7)

Retrograde (2004, SF, 22:43-00:44, RTL 7)

Ghost Whisperer (s01e10): Ghost Bride (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e11): Shadow Boxer  (2005, Fantasy, 19:35-20:30, SBS 9)

The Vampire Diaries (s08e10): Nostalgia's a Bitch  (2009, Horror, 01:05-01:45, SBS 9)

woensdag 11 september 2019

Donderdag 12 september 2019

MacGyver (s01e11):  Scissors (2016, SF, 23:20-00:15, Veronica)

Ghost Whisperer (s01e09): Voices (2005, Fantasy, 18:40-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e10): Ghost Bride (2005, Fantasy, 19:30-20:30, SBS 9)

Gremlins (1984, Fantasy, 20:30-22:35, SBS 9)

Gremlins 2: The New Batch (1990: Fantasy, 22:35-00:45, SBS 9)

The Vampire Diaries (s08e09): The Simple Intimacy of the Near Touch  (2009, Horror, 00:45-01:25, SBS 9)

SuperMansion (s02e02):School Me Once  (2015, SF, 20:30-21:00, Comedy Central)

SuperMansion (s02e03): The League of Cheesedom (2015, SF, 21:00-21:30, Comedy Central)

dinsdag 10 september 2019

Woensdag 11 september 2019

Ghost Whisperer (s01e08): On the Wings of a Dove (2005, Fantasy, 18:45-19:35SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e09): Voices (2005, Fantasy, 19:35-20:30, SBS 9)

Cordon (s02e06) (2014, SF, 01:00-02:10, Fox)

Cordon (s02e07) (2014, SF, 02:10-03:00, Fox)

Cordon (s02e08) (2014, SF, 03:00-04:00, Fox)

Cordon (s02e09) (2014, SF, 04:00-04:55, Fox)

Cordon (s02e10) (2014, SF, 04:55-06:00, Fox)

maandag 9 september 2019

Dinsdag 10 september 2019

Independence Day: Resurgence (2016, SF, 20:30-22:45, Veronica)

The Fifth Element (1997, SF, 22:45-01:15, Veronica)

Ghost Whisperer (s01e07):Hope and Mercy (2005, Fantasy, 18:45-19:30, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e08): On the Wings of a Dove (2005, Fantasy, 19:30-20:30,SBS 9)

The Adjustment Bureau (2011, Fantasy, 20:30-22:35, SBS 9)

Cordon (s02e01) (2014, SF, 23:55-01:05, Fox)

Cordon (s02e02) (2014, SF, 01:05-02:15, Fox)

Cordon (s02e03) (2014, SF, 02:15-03:05, Fox)

Cordon (s02e04) (2014, SF, 03:05-04:05, Fox)

Cordon (s02e05) (2014, SF, 04:05-04:55, Fox)

Cordon (s02e06) (2014, SF, 04:55-05:50, Fox)

The Orville (s02e06): A Happy Refrain  (2017, SF, 20:30-21:30 Comedy Central)

zondag 8 september 2019

Maandag 9 september 2019

The Woman in Black (2012, Horror, 22:26-00:29, RTL 7)

Alice in Wonderland (2010, Fantasy, 22:40-00:45, Net 5)

Independence Day (1996, SF, 20:30-23:20, Veronica)

A Sound of Thunder (2005, SF, 23:20-01:15, Veronica)

Ghost Whisperer (s01e06): Home Coming  (2005, Fantasy, 18:45-19:35, SBS 9)

Ghost Whisperer (s01e07):Hope and Mercy (2005, Fantasy, 19:35-20:30,SBS 9)

The X-Files (s11e05): Ghouli (1993, SF, 20:05-21:00, Fox)

zaterdag 7 september 2019

Zondag 8 september 2019

Asterix en Obelix: De Romeinse Lusthof (2014, Fantasy, 15:30-16:50. NPO 3)

In the Name of the King 3: The Last Mission (2014, Fantasy, 23:17-00:55, RTL 7)

Paranormal Activity 2 (2010, Horror, 00:38-02:14, RTL 8)

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D. (s04e04): Ghost Rider: Let Me Stand Next To Your Fire  (2013, SF, 01:50-02:35, Veronica).

Monsters vs. Aliens (2009, SF, 16:35-18:00, BBC One)

vrijdag 6 september 2019

Zaterdag 7 september 2019

Spider-Man (2002, SF, 20:00-22:30, RTL 7)

Spider-Man 2 (2004, SF, 22:30-01:13, RTL 7)

The Day After Tomorrow (2004, SF, 20:30-22:50, Veronica)

In Time (2011, SF, 23:00-01:05, SBS 9)

Sliding Doors (1998, Fantasy, 23:20-00:55, BBC One)

Cordon (s02e07) (2014, SF, 01:55-02:50, Fox)

Cordon (s02e08) (2014, SF, 02:50-03:45, Fox)

Cordon (s02e09) (2014, SF, 03:45-04:40, Fox)

Cordon (s02e10) (2014, SF, 04:40-05:40, Fox)

Underworld: Blood Wars (2016, Horror, 20:30-22:30, Spike)